Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 70 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (110)
| 11 100 Kč | 9.11.2025 15:05:07 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 10 600 Kč | 9.11.2025 15:05:07 |
| 10 100 Kč | 9.11.2025 15:05:04 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 9 800 Kč | 9.11.2025 15:05:04 |
| 9 500 Kč | 8.11.2025 22:20:34 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 9 200 Kč | 8.11.2025 22:20:34 |
| 8 900 Kč | 8.11.2025 19:20:02 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 8 600 Kč | 8.11.2025 19:20:02 |
| 8 300 Kč | 8.11.2025 19:20:00 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 8 000 Kč | 8.11.2025 19:20:00 |
| 7 700 Kč | 8.11.2025 19:19:58 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 7 400 Kč | 8.11.2025 19:19:58 |
| 7 100 Kč | 8.11.2025 19:19:55 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 6 800 Kč | 8.11.2025 19:19:55 |
| 6 500 Kč | 8.11.2025 19:19:52 (limit 7.11.2025 23:27:06) |