11. Otec a syn

Autor: Patrik Saudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 70 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (110)

17 100 Kč13.11.2025 18:00:13
17 000 Kč13.11.2025 18:00:13 (limit 13.11.2025 17:58:34)
16 600 Kč13.11.2025 18:00:10 (limit 13.11.2025 17:58:34)
16 100 Kč13.11.2025 18:00:10
15 600 Kč13.11.2025 17:58:34 (limit 13.11.2025 17:58:34)
15 100 Kč13.11.2025 17:52:30
15 000 Kč13.11.2025 17:52:30 (limit 13.11.2025 00:07:28)
14 600 Kč13.11.2025 17:52:24 (limit 13.11.2025 00:07:28)
14 100 Kč13.11.2025 17:52:24
13 600 Kč13.11.2025 00:07:28 (limit 13.11.2025 00:07:28)
13 100 Kč12.11.2025 17:36:11
12 600 Kč11.11.2025 10:35:01
12 500 Kč11.11.2025 10:35:01 (limit 7.11.2025 23:27:06)
12 100 Kč9.11.2025 15:05:10 (limit 7.11.2025 23:27:06)
11 600 Kč9.11.2025 15:05:10