Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 70 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (110)
| 17 100 Kč | 13.11.2025 18:00:13 |
| 17 000 Kč | 13.11.2025 18:00:13 (limit 13.11.2025 17:58:34) |
| 16 600 Kč | 13.11.2025 18:00:10 (limit 13.11.2025 17:58:34) |
| 16 100 Kč | 13.11.2025 18:00:10 |
| 15 600 Kč | 13.11.2025 17:58:34 (limit 13.11.2025 17:58:34) |
| 15 100 Kč | 13.11.2025 17:52:30 |
| 15 000 Kč | 13.11.2025 17:52:30 (limit 13.11.2025 00:07:28) |
| 14 600 Kč | 13.11.2025 17:52:24 (limit 13.11.2025 00:07:28) |
| 14 100 Kč | 13.11.2025 17:52:24 |
| 13 600 Kč | 13.11.2025 00:07:28 (limit 13.11.2025 00:07:28) |
| 13 100 Kč | 12.11.2025 17:36:11 |
| 12 600 Kč | 11.11.2025 10:35:01 |
| 12 500 Kč | 11.11.2025 10:35:01 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 12 100 Kč | 9.11.2025 15:05:10 (limit 7.11.2025 23:27:06) |
| 11 600 Kč | 9.11.2025 15:05:10 |