11. Otec a syn

Autor: Patrik Saudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 70 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (110)

23 600 Kč22.11.2025 16:21:23
23 100 Kč15.11.2025 02:00:40
23 000 Kč15.11.2025 02:00:40 (limit 14.11.2025 07:48:53)
22 600 Kč15.11.2025 02:00:36 (limit 14.11.2025 07:48:53)
22 100 Kč15.11.2025 02:00:36
21 600 Kč15.11.2025 02:00:26 (limit 14.11.2025 07:48:53)
21 100 Kč15.11.2025 02:00:26
20 600 Kč14.11.2025 07:48:53 (limit 14.11.2025 07:48:53)
20 100 Kč14.11.2025 06:58:14
20 000 Kč14.11.2025 06:58:14 (limit 13.11.2025 19:43:38)
19 600 Kč14.11.2025 06:58:07 (limit 13.11.2025 19:43:38)
19 100 Kč14.11.2025 06:58:07
18 600 Kč14.11.2025 06:58:04 (limit 13.11.2025 19:43:38)
18 100 Kč14.11.2025 06:58:04
17 600 Kč13.11.2025 19:43:38 (limit 13.11.2025 19:43:38)