Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 70 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (110)
| 31 100 Kč | 9.12.2025 18:09:09 |
| 30 600 Kč | 9.12.2025 18:09:06 (limit 9.12.2025 18:08:22) |
| 30 100 Kč | 9.12.2025 18:09:06 |
| 29 600 Kč | 9.12.2025 18:09:04 (limit 9.12.2025 18:08:22) |
| 29 100 Kč | 9.12.2025 18:09:04 |
| 28 600 Kč | 9.12.2025 18:09:02 (limit 9.12.2025 18:08:22) |
| 28 100 Kč | 9.12.2025 18:09:02 |
| 27 600 Kč | 9.12.2025 18:09:00 (limit 9.12.2025 18:08:22) |
| 27 100 Kč | 9.12.2025 18:09:00 |
| 26 600 Kč | 9.12.2025 18:08:57 (limit 9.12.2025 18:08:22) |
| 26 100 Kč | 9.12.2025 18:08:57 |
| 25 600 Kč | 9.12.2025 18:07:23 |
| 25 100 Kč | 9.12.2025 18:06:49 |
| 24 600 Kč | 4.12.2025 11:48:03 |
| 24 100 Kč | 1.12.2025 21:44:53 |