11. Otec a syn

Autor: Patrik Saudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 70 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (110)

31 100 Kč9.12.2025 18:09:09
30 600 Kč9.12.2025 18:09:06 (limit 9.12.2025 18:08:22)
30 100 Kč9.12.2025 18:09:06
29 600 Kč9.12.2025 18:09:04 (limit 9.12.2025 18:08:22)
29 100 Kč9.12.2025 18:09:04
28 600 Kč9.12.2025 18:09:02 (limit 9.12.2025 18:08:22)
28 100 Kč9.12.2025 18:09:02
27 600 Kč9.12.2025 18:09:00 (limit 9.12.2025 18:08:22)
27 100 Kč9.12.2025 18:09:00
26 600 Kč9.12.2025 18:08:57 (limit 9.12.2025 18:08:22)
26 100 Kč9.12.2025 18:08:57
25 600 Kč9.12.2025 18:07:23
25 100 Kč9.12.2025 18:06:49
24 600 Kč4.12.2025 11:48:03
24 100 Kč1.12.2025 21:44:53