11. Otec a syn

Autor: Patrik Saudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 70 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (110)

38 600 Kč9.12.2025 18:10:51 (limit 9.12.2025 18:09:41)
38 100 Kč9.12.2025 18:10:51
37 600 Kč9.12.2025 18:10:48 (limit 9.12.2025 18:09:41)
37 100 Kč9.12.2025 18:10:48
36 600 Kč9.12.2025 18:10:46 (limit 9.12.2025 18:09:41)
36 100 Kč9.12.2025 18:10:46
35 600 Kč9.12.2025 18:10:44 (limit 9.12.2025 18:09:41)
35 100 Kč9.12.2025 18:10:44
34 600 Kč9.12.2025 18:10:41 (limit 9.12.2025 18:09:41)
34 100 Kč9.12.2025 18:10:41
33 600 Kč9.12.2025 18:10:39 (limit 9.12.2025 18:09:41)
33 100 Kč9.12.2025 18:10:39
32 600 Kč9.12.2025 18:10:36 (limit 9.12.2025 18:09:41)
32 100 Kč9.12.2025 18:10:36
31 600 Kč9.12.2025 18:09:09 (limit 9.12.2025 18:08:22)