Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 70 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (110)
| 38 600 Kč | 9.12.2025 18:10:51 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 38 100 Kč | 9.12.2025 18:10:51 |
| 37 600 Kč | 9.12.2025 18:10:48 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 37 100 Kč | 9.12.2025 18:10:48 |
| 36 600 Kč | 9.12.2025 18:10:46 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 36 100 Kč | 9.12.2025 18:10:46 |
| 35 600 Kč | 9.12.2025 18:10:44 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 35 100 Kč | 9.12.2025 18:10:44 |
| 34 600 Kč | 9.12.2025 18:10:41 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 34 100 Kč | 9.12.2025 18:10:41 |
| 33 600 Kč | 9.12.2025 18:10:39 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 33 100 Kč | 9.12.2025 18:10:39 |
| 32 600 Kč | 9.12.2025 18:10:36 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 32 100 Kč | 9.12.2025 18:10:36 |
| 31 600 Kč | 9.12.2025 18:09:09 (limit 9.12.2025 18:08:22) |