Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:35
Dosažená cena: 70 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (110)
| 51 100 Kč | 9.12.2025 18:20:09 |
| 50 100 Kč | 9.12.2025 18:18:33 (limit 9.12.2025 18:11:15) |
| 49 600 Kč | 9.12.2025 18:18:33 |
| 49 100 Kč | 9.12.2025 18:16:09 (limit 9.12.2025 18:11:15) |
| 48 600 Kč | 9.12.2025 18:16:09 |
| 43 600 Kč | 9.12.2025 18:14:14 (limit 9.12.2025 18:11:15) |
| 43 100 Kč | 9.12.2025 18:14:14 |
| 42 600 Kč | 9.12.2025 18:12:33 (limit 9.12.2025 18:11:15) |
| 42 100 Kč | 9.12.2025 18:12:33 |
| 41 600 Kč | 9.12.2025 18:12:31 (limit 9.12.2025 18:11:15) |
| 41 100 Kč | 9.12.2025 18:12:31 |
| 40 600 Kč | 9.12.2025 18:10:56 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 40 100 Kč | 9.12.2025 18:10:56 |
| 39 600 Kč | 9.12.2025 18:10:53 (limit 9.12.2025 18:09:41) |
| 39 100 Kč | 9.12.2025 18:10:53 |