11. Otec a syn

Autor: Patrik Saudek

Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:35

Dosažená cena: 70 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (110)

51 100 Kč9.12.2025 18:20:09
50 100 Kč9.12.2025 18:18:33 (limit 9.12.2025 18:11:15)
49 600 Kč9.12.2025 18:18:33
49 100 Kč9.12.2025 18:16:09 (limit 9.12.2025 18:11:15)
48 600 Kč9.12.2025 18:16:09
43 600 Kč9.12.2025 18:14:14 (limit 9.12.2025 18:11:15)
43 100 Kč9.12.2025 18:14:14
42 600 Kč9.12.2025 18:12:33 (limit 9.12.2025 18:11:15)
42 100 Kč9.12.2025 18:12:33
41 600 Kč9.12.2025 18:12:31 (limit 9.12.2025 18:11:15)
41 100 Kč9.12.2025 18:12:31
40 600 Kč9.12.2025 18:10:56 (limit 9.12.2025 18:09:41)
40 100 Kč9.12.2025 18:10:56
39 600 Kč9.12.2025 18:10:53 (limit 9.12.2025 18:09:41)
39 100 Kč9.12.2025 18:10:53