Signováno UD.
Technika: Lept
Výška: 10 cm, šířka: 7,5 cm, rámování: 30,5 x 23 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:46
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (20)
| 5 300 Kč | 19.1.2026 18:41:05 |
| 5 000 Kč | 19.1.2026 18:40:31 (limit 19.1.2026 18:39:17) |
| 4 900 Kč | 19.1.2026 18:40:31 |
| 4 700 Kč | 19.1.2026 18:40:27 (limit 19.1.2026 18:39:17) |
| 4 500 Kč | 19.1.2026 18:40:27 |
| 4 300 Kč | 19.1.2026 18:40:23 (limit 19.1.2026 18:39:17) |
| 4 100 Kč | 19.1.2026 18:40:23 |
| 3 900 Kč | 19.1.2026 18:40:18 (limit 19.1.2026 18:39:17) |
| 3 700 Kč | 19.1.2026 18:40:18 |
| 3 500 Kč | 19.1.2026 18:39:17 (limit 19.1.2026 18:39:17) |
| 3 300 Kč | 19.1.2026 17:31:09 |
| 3 100 Kč | 19.1.2026 17:27:39 |
| 2 900 Kč | 18.1.2026 11:09:32 |
| 2 700 Kč | 13.1.2026 16:07:28 |
| 2 500 Kč | 13.1.2026 14:26:55 |