44. Vila na koni

Autor: Albín Brunovský

Kategorie: Grafiky

Signováno UD.
Technika: Lept
Výška: 10 cm, šířka: 7,5 cm, rámování: 30,5 x 23 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:46

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (20)

5 300 Kč19.1.2026 18:41:05
5 000 Kč19.1.2026 18:40:31 (limit 19.1.2026 18:39:17)
4 900 Kč19.1.2026 18:40:31
4 700 Kč19.1.2026 18:40:27 (limit 19.1.2026 18:39:17)
4 500 Kč19.1.2026 18:40:27
4 300 Kč19.1.2026 18:40:23 (limit 19.1.2026 18:39:17)
4 100 Kč19.1.2026 18:40:23
3 900 Kč19.1.2026 18:40:18 (limit 19.1.2026 18:39:17)
3 700 Kč19.1.2026 18:40:18
3 500 Kč19.1.2026 18:39:17 (limit 19.1.2026 18:39:17)
3 300 Kč19.1.2026 17:31:09
3 100 Kč19.1.2026 17:27:39
2 900 Kč18.1.2026 11:09:32
2 700 Kč13.1.2026 16:07:28
2 500 Kč13.1.2026 14:26:55