44. Vila na koni

Autor: Albín Brunovský

Kategorie: Grafiky

Signováno UD.
Technika: Lept
Výška: 10 cm, šířka: 7,5 cm, rámování: 30,5 x 23 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:46

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (20)

2 300 Kč13.1.2026 12:46:08
2 100 Kč9.1.2026 13:43:31
1 900 Kč8.1.2026 12:31:18
1 700 Kč27.12.2025 16:13:48
1 500 Kč22.12.2025 22:07:03