Signováno UD.
Technika: Lept
Výška: 10 cm, šířka: 7,5 cm, rámování: 30,5 x 23 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:46
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč