Signováno vlevo dole, datováno 1936, originál, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42 x 53 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:43
Dosažená cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (67)
| 32 000 Kč | 9.12.2025 18:38:04 |
| 31 500 Kč | 9.12.2025 18:33:28 |
| 31 000 Kč | 9.12.2025 18:29:14 |
| 30 500 Kč | 9.12.2025 18:26:23 |
| 30 000 Kč | 9.12.2025 18:24:43 |
| 29 500 Kč | 9.12.2025 18:23:40 |
| 29 000 Kč | 9.12.2025 18:23:00 |
| 28 500 Kč | 9.12.2025 18:21:35 |
| 28 000 Kč | 9.12.2025 18:21:03 |
| 27 500 Kč | 9.12.2025 18:20:59 |
| 27 000 Kč | 9.12.2025 18:18:30 |
| 26 500 Kč | 9.12.2025 18:17:57 |
| 26 000 Kč | 9.12.2025 17:56:26 |
| 25 500 Kč | 9.12.2025 17:53:03 |
| 25 000 Kč | 9.12.2025 17:28:25 |