22. Letní krajina

Autor: Josef Jambor
(1887)

Signováno vlevo dole, datováno 1936, originál, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42 x 53 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:43

Dosažená cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (67)

3 200 Kč9.11.2025 07:32:48
3 000 Kč8.11.2025 19:23:47
2 800 Kč6.11.2025 20:46:56
2 600 Kč5.11.2025 16:40:21
2 400 Kč3.11.2025 17:51:40
2 200 Kč3.11.2025 15:14:56
2 000 Kč3.11.2025 08:18:17