Signováno vlevo dole, datováno 1936, originál, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42 x 53 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:43
Dosažená cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč