22. Letní krajina

Autor: Josef Jambor
(1887)

Signováno vlevo dole, datováno 1936, originál, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42 x 53 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:43

Dosažená cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (67)

9 800 Kč26.11.2025 16:47:54
9 500 Kč23.11.2025 07:39:53
9 200 Kč22.11.2025 16:20:43
5 900 Kč20.11.2025 13:00:30
5 600 Kč20.11.2025 10:27:32
5 300 Kč18.11.2025 21:31:18
5 000 Kč18.11.2025 20:12:13
4 800 Kč18.11.2025 04:59:58
4 600 Kč17.11.2025 23:35:51
4 400 Kč17.11.2025 15:31:16
4 200 Kč10.11.2025 17:44:17
4 000 Kč9.11.2025 15:06:18
3 800 Kč9.11.2025 12:08:05
3 600 Kč9.11.2025 10:47:25
3 400 Kč9.11.2025 08:12:45