Signováno vlevo dole, datováno 1936, originál, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42 x 53 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:43
Dosažená cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (67)
| 9 800 Kč | 26.11.2025 16:47:54 |
| 9 500 Kč | 23.11.2025 07:39:53 |
| 9 200 Kč | 22.11.2025 16:20:43 |
| 5 900 Kč | 20.11.2025 13:00:30 |
| 5 600 Kč | 20.11.2025 10:27:32 |
| 5 300 Kč | 18.11.2025 21:31:18 |
| 5 000 Kč | 18.11.2025 20:12:13 |
| 4 800 Kč | 18.11.2025 04:59:58 |
| 4 600 Kč | 17.11.2025 23:35:51 |
| 4 400 Kč | 17.11.2025 15:31:16 |
| 4 200 Kč | 10.11.2025 17:44:17 |
| 4 000 Kč | 9.11.2025 15:06:18 |
| 3 800 Kč | 9.11.2025 12:08:05 |
| 3 600 Kč | 9.11.2025 10:47:25 |
| 3 400 Kč | 9.11.2025 08:12:45 |