22. Letní krajina

Autor: Josef Jambor
(1887)

Signováno vlevo dole, datováno 1936, originál, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42 x 53 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:43

Dosažená cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (67)

24 500 Kč9.12.2025 17:16:51
24 000 Kč9.12.2025 16:35:50
23 500 Kč9.12.2025 15:50:11
23 000 Kč9.12.2025 15:50:07 (limit 9.12.2025 14:35:10)
22 600 Kč9.12.2025 15:50:07
22 100 Kč9.12.2025 15:50:02 (limit 9.12.2025 14:35:10)
21 600 Kč9.12.2025 15:50:02
21 100 Kč9.12.2025 15:49:57 (limit 9.12.2025 14:35:10)
20 600 Kč9.12.2025 15:49:57
20 100 Kč9.12.2025 15:49:51 (limit 9.12.2025 14:35:10)
19 600 Kč9.12.2025 15:49:51
19 100 Kč9.12.2025 14:35:10 (limit 9.12.2025 14:35:10)
18 600 Kč8.12.2025 20:27:38
18 100 Kč8.12.2025 18:19:06
17 600 Kč8.12.2025 11:03:24