Signováno vlevo dole, datováno 1936, originál, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 42 x 53 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:43
Dosažená cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (67)
| 24 500 Kč | 9.12.2025 17:16:51 |
| 24 000 Kč | 9.12.2025 16:35:50 |
| 23 500 Kč | 9.12.2025 15:50:11 |
| 23 000 Kč | 9.12.2025 15:50:07 (limit 9.12.2025 14:35:10) |
| 22 600 Kč | 9.12.2025 15:50:07 |
| 22 100 Kč | 9.12.2025 15:50:02 (limit 9.12.2025 14:35:10) |
| 21 600 Kč | 9.12.2025 15:50:02 |
| 21 100 Kč | 9.12.2025 15:49:57 (limit 9.12.2025 14:35:10) |
| 20 600 Kč | 9.12.2025 15:49:57 |
| 20 100 Kč | 9.12.2025 15:49:51 (limit 9.12.2025 14:35:10) |
| 19 600 Kč | 9.12.2025 15:49:51 |
| 19 100 Kč | 9.12.2025 14:35:10 (limit 9.12.2025 14:35:10) |
| 18 600 Kč | 8.12.2025 20:27:38 |
| 18 100 Kč | 8.12.2025 18:19:06 |
| 17 600 Kč | 8.12.2025 11:03:24 |