15. Tetřevi

Autor: Josef Jambor
(1887)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 25,3 cm, šířka: 33,7 cm, rámování: 40 x 50 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.11.2022 18:36

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (27)

20 500 Kč7.11.2022 18:31:20
20 000 Kč7.11.2022 18:30:22
19 500 Kč7.11.2022 18:28:20
19 000 Kč7.11.2022 18:24:02
18 500 Kč7.11.2022 18:21:43
18 000 Kč7.11.2022 18:19:08
17 500 Kč7.11.2022 18:16:53
17 000 Kč7.11.2022 18:14:01
16 500 Kč7.11.2022 18:10:12
16 000 Kč7.11.2022 16:11:23
15 500 Kč7.11.2022 12:36:47
15 000 Kč7.11.2022 12:36:17 (limit 7.11.2022 10:34:23)
15 000 Kč7.11.2022 12:36:17 (limit 7.11.2022 12:36:17)
11 500 Kč7.11.2022 10:34:23 (limit 7.11.2022 10:34:23)
11 000 Kč6.11.2022 20:19:58