Technika: Olej na kartonu
Výška: 25,3 cm, šířka: 33,7 cm, rámování: 40 x 50 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 18:36
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (27)