20. Píseň podzimu

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Technika: Tempera/papír
Výška: 35 cm, šířka: 91 cm, rámování: 45 x 100,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.11.2021 18:36

Dosažená cena: 13 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (37)

13 200 Kč9.11.2021 18:31:48
12 700 Kč9.11.2021 18:31:12
12 200 Kč9.11.2021 18:27:53
11 700 Kč9.11.2021 18:25:46
11 200 Kč9.11.2021 18:24:41
10 700 Kč9.11.2021 18:24:04
10 200 Kč9.11.2021 18:22:33
9 900 Kč9.11.2021 18:22:23
9 600 Kč9.11.2021 18:21:56
9 300 Kč9.11.2021 18:21:36
9 000 Kč9.11.2021 18:19:50
8 700 Kč9.11.2021 18:18:10
8 400 Kč9.11.2021 18:17:16
8 100 Kč9.11.2021 18:16:53
7 800 Kč9.11.2021 18:15:49