Technika: Tempera/papír
Výška: 35 cm, šířka: 91 cm, rámování: 45 x 100,3 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.11.2021 18:36
Dosažená cena: 13 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč