20. Píseň podzimu

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Technika: Tempera/papír
Výška: 35 cm, šířka: 91 cm, rámování: 45 x 100,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.11.2021 18:36

Dosažená cena: 13 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (37)

3 700 Kč7.11.2021 09:52:24
3 500 Kč6.11.2021 09:55:52
3 300 Kč5.11.2021 14:11:26
3 100 Kč29.10.2021 08:47:54
2 900 Kč23.10.2021 21:50:22
2 700 Kč20.10.2021 18:11:45
2 500 Kč12.10.2021 06:12:50