Technika: Tempera
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44 x 58 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 21:13
Dosažená cena: 19 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (58)