19. Břízový háj

Autor: P. J.

Technika: Olej na plátně
Výška: 43,5 cm, šířka: 68 cm, rámování: 59 x 82 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.05.2023 18:42

Dosažená cena: 6 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (21)

6 300 Kč29.5.2023 18:37:21 (limit 29.5.2023 18:34:00)
6 000 Kč29.5.2023 18:37:21
5 700 Kč29.5.2023 18:36:08 (limit 29.5.2023 18:34:00)
5 400 Kč29.5.2023 18:36:08
5 100 Kč29.5.2023 18:33:10 (limit 29.5.2023 18:31:59)
4 900 Kč29.5.2023 18:33:10
4 700 Kč29.5.2023 18:30:56
4 500 Kč29.5.2023 18:30:29
4 300 Kč29.5.2023 18:27:49
4 100 Kč29.5.2023 18:27:40
3 900 Kč29.5.2023 18:24:23
3 700 Kč29.5.2023 18:23:49
3 500 Kč29.5.2023 18:21:17
3 300 Kč29.5.2023 18:21:00
3 100 Kč29.5.2023 18:17:32