19. Břízový háj

Autor: P. J.

Technika: Olej na plátně
Výška: 43,5 cm, šířka: 68 cm, rámování: 59 x 82 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.05.2023 18:42

Dosažená cena: 6 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (21)

2 900 Kč29.5.2023 18:09:01
2 700 Kč29.5.2023 16:50:53
2 500 Kč29.5.2023 15:12:30
2 300 Kč29.5.2023 11:48:09
2 100 Kč23.5.2023 22:46:39
1 900 Kč26.4.2023 20:33:32