Sklo, 2 ks, výška mísy - 10 cm, výška vázy - 30,5 cm, značeno nálepkou, originál.
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 20.03.2023 21:11
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 20.3.2023 21:06:36 |