189. Moře u Porta d´Anzio

Autor: Beneš Knüpfer

Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 56 cm, rámování: 56 x 78,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:29

Dosažená cena: 23 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (45)

23 100 Kč20.3.2023 21:24:16
23 000 Kč20.3.2023 21:24:16 (limit 20.3.2023 21:21:13)
22 600 Kč20.3.2023 21:24:13 (limit 20.3.2023 21:21:13)
22 100 Kč20.3.2023 21:24:13
21 600 Kč20.3.2023 21:24:11 (limit 20.3.2023 21:21:13)
21 100 Kč20.3.2023 21:24:11
20 600 Kč20.3.2023 21:24:08 (limit 20.3.2023 21:21:13)
20 100 Kč20.3.2023 21:24:08
19 600 Kč20.3.2023 21:21:13 (limit 20.3.2023 21:21:13)
19 100 Kč20.3.2023 21:16:44
18 600 Kč20.3.2023 21:13:16
18 100 Kč20.3.2023 21:08:43
18 000 Kč20.3.2023 21:08:43 (limit 20.3.2023 21:06:31)
17 600 Kč20.3.2023 21:08:40 (limit 20.3.2023 21:06:31)
17 100 Kč20.3.2023 21:08:40