Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 56 cm, rámování: 56 x 78,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 21:29
Dosažená cena: 23 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (45)