189. Moře u Porta d´Anzio

Autor: Beneš Knüpfer

Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 56 cm, rámování: 56 x 78,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:29

Dosažená cena: 23 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Seznam příhozů (45)

9 800 Kč20.3.2023 20:56:40 (limit 20.3.2023 12:59:22)
9 500 Kč20.3.2023 20:56:40
9 200 Kč20.3.2023 20:56:38 (limit 20.3.2023 12:59:22)
8 900 Kč20.3.2023 20:56:38
8 600 Kč20.3.2023 20:56:35 (limit 20.3.2023 12:59:22)
8 300 Kč20.3.2023 20:56:35
8 000 Kč20.3.2023 20:56:33 (limit 20.3.2023 12:59:22)
7 700 Kč20.3.2023 20:56:33
7 400 Kč20.3.2023 12:59:22 (limit 20.3.2023 12:59:22)
7 100 Kč8.3.2023 18:42:14
6 800 Kč6.3.2023 06:14:56
6 500 Kč2.3.2023 22:28:52
6 200 Kč28.2.2023 08:16:17
4 200 Kč23.2.2023 15:27:12
4 000 Kč20.2.2023 07:24:17