24. Losolapač

Autor: Libor Vojkůvka

Signováno vpravo dole, datováno 1995, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48,7 x 43,8 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:58

Dosažená cena: 260 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (112)

260 000 Kč5.12.2022 19:53:41
255 000 Kč5.12.2022 19:52:48
250 000 Kč5.12.2022 19:47:57
245 000 Kč5.12.2022 18:58:22
240 000 Kč5.12.2022 18:53:34
235 000 Kč5.12.2022 18:30:56
230 000 Kč5.12.2022 17:51:28
225 000 Kč5.12.2022 17:51:25 (limit 5.12.2022 17:44:16)
225 000 Kč5.12.2022 17:51:25
220 000 Kč5.12.2022 17:48:19 (limit 5.12.2022 17:44:16)
215 000 Kč5.12.2022 17:48:19
210 000 Kč5.12.2022 17:44:08
205 000 Kč5.12.2022 17:12:32
200 000 Kč5.12.2022 17:12:29 (limit 5.12.2022 16:42:29)
200 000 Kč5.12.2022 17:12:29