24. Losolapač

Autor: Libor Vojkůvka

Signováno vpravo dole, datováno 1995, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48,7 x 43,8 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:58

Dosažená cena: 260 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (112)

28 000 Kč16.11.2022 12:38:38
27 500 Kč16.11.2022 07:03:26
27 000 Kč12.11.2022 18:45:22
26 500 Kč11.11.2022 09:07:52
26 000 Kč8.11.2022 18:56:22
25 500 Kč7.11.2022 21:50:25
25 000 Kč7.11.2022 19:21:45