24. Losolapač

Autor: Libor Vojkůvka

Signováno vpravo dole, datováno 1995, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48,7 x 43,8 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:58

Dosažená cena: 260 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (112)

56 000 Kč24.11.2022 11:44:42 (limit 22.11.2022 17:41:13)
56 000 Kč24.11.2022 11:44:42
55 000 Kč24.11.2022 11:44:39 (limit 22.11.2022 17:41:13)
54 000 Kč24.11.2022 11:44:39
53 000 Kč24.11.2022 11:44:36 (limit 22.11.2022 17:41:13)
52 000 Kč24.11.2022 11:44:36
51 000 Kč22.11.2022 19:07:30 (limit 22.11.2022 17:41:13)
50 000 Kč22.11.2022 19:07:30
49 500 Kč22.11.2022 19:07:27 (limit 22.11.2022 17:41:13)
49 000 Kč22.11.2022 19:07:27
48 500 Kč22.11.2022 19:07:24 (limit 22.11.2022 17:41:13)
48 000 Kč22.11.2022 19:07:24
46 000 Kč22.11.2022 19:07:16 (limit 22.11.2022 17:41:13)
45 500 Kč22.11.2022 19:07:16
40 500 Kč22.11.2022 19:07:10 (limit 22.11.2022 17:41:13)