24. Losolapač

Autor: Libor Vojkůvka

Signováno vpravo dole, datováno 1995, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 35 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48,7 x 43,8 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:58

Dosažená cena: 260 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (112)

125 000 Kč5.12.2022 16:16:27 (limit 5.12.2022 16:02:25)
120 000 Kč5.12.2022 16:16:27
115 000 Kč5.12.2022 16:02:17
110 000 Kč5.12.2022 16:02:14 (limit 5.12.2022 15:49:42)
106 000 Kč5.12.2022 16:02:14
101 000 Kč5.12.2022 15:48:51
100 000 Kč5.12.2022 15:48:51 (limit 4.12.2022 21:53:42)
98 000 Kč5.12.2022 15:48:15 (limit 4.12.2022 21:53:42)
97 000 Kč5.12.2022 15:48:15
92 000 Kč5.12.2022 15:42:55 (limit 4.12.2022 21:53:42)
91 000 Kč5.12.2022 15:42:55
90 000 Kč4.12.2022 22:38:55 (limit 4.12.2022 21:53:42)
89 000 Kč4.12.2022 22:38:55
88 000 Kč4.12.2022 22:38:51 (limit 4.12.2022 21:53:42)
87 000 Kč4.12.2022 22:38:51