Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Olej sololit
Výška: 76 cm, šířka: 61,2 cm, rámování: 97 x 82,4 cm
Konec aukce: 10.06.2024 20:12
Dosažená cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (16)