Technika: Olej na plátně
Výška: 25 cm, šířka: 30 cm, rámování: 38,6 x 43,8 cm
Konec aukce: 07.11.2022 19:05
Dosažená cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (26)