Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 66,8 cm
Stav: Mírně podřený rám
Konec aukce: 09.12.2025 18:30
Dosažená cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (79)
| 36 000 Kč | 9.12.2025 18:25:56 (limit 9.12.2025 18:25:56) |
| 35 500 Kč | 9.12.2025 18:23:02 |
| 35 000 Kč | 9.12.2025 18:21:22 (limit 9.12.2025 18:13:23) |
| 35 000 Kč | 9.12.2025 18:21:22 |
| 34 500 Kč | 9.12.2025 18:18:51 (limit 9.12.2025 18:13:23) |
| 34 000 Kč | 9.12.2025 18:18:51 |
| 33 500 Kč | 9.12.2025 18:18:39 (limit 9.12.2025 18:13:23) |
| 33 000 Kč | 9.12.2025 18:18:39 |
| 32 500 Kč | 9.12.2025 18:14:21 (limit 9.12.2025 18:13:23) |
| 32 000 Kč | 9.12.2025 18:14:21 |
| 31 500 Kč | 9.12.2025 18:14:17 (limit 9.12.2025 18:13:23) |
| 31 000 Kč | 9.12.2025 18:14:17 |
| 30 500 Kč | 9.12.2025 18:13:23 (limit 9.12.2025 18:13:23) |
| 30 000 Kč | 9.12.2025 18:13:07 (limit 9.12.2025 18:10:45) |
| 30 000 Kč | 9.12.2025 18:13:07 (limit 9.12.2025 18:13:07) |