Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 66,8 cm
Stav: Mírně podřený rám
Konec aukce: 09.12.2025 18:30
Dosažená cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč