Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 66,8 cm
Stav: Mírně podřený rám
Konec aukce: 09.12.2025 18:30
Dosažená cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (79)
| 10 200 Kč | 9.12.2025 16:35:02 (limit 9.12.2025 15:14:22) |
| 9 900 Kč | 9.12.2025 16:35:02 |
| 9 600 Kč | 9.12.2025 15:14:22 (limit 9.12.2025 15:14:22) |
| 9 300 Kč | 9.12.2025 14:30:14 |
| 9 000 Kč | 9.12.2025 14:30:09 (limit 9.12.2025 14:29:00) |
| 8 900 Kč | 9.12.2025 14:30:09 |
| 8 600 Kč | 9.12.2025 14:30:01 (limit 9.12.2025 14:29:00) |
| 8 300 Kč | 9.12.2025 14:30:01 |
| 8 000 Kč | 9.12.2025 14:29:59 (limit 9.12.2025 14:29:00) |
| 7 700 Kč | 9.12.2025 14:29:59 |
| 7 400 Kč | 9.12.2025 14:29:55 (limit 9.12.2025 14:29:00) |
| 7 100 Kč | 9.12.2025 14:29:55 |
| 6 800 Kč | 9.12.2025 14:29:00 (limit 9.12.2025 14:29:00) |
| 6 500 Kč | 9.12.2025 14:17:51 |
| 6 200 Kč | 4.12.2025 10:41:59 |