Autor: Vlasta Kahovcová

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 66,8 cm
Stav: Mírně podřený rám

Konec aukce: 09.12.2025 18:30

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (79)

10 200 Kč9.12.2025 16:35:02 (limit 9.12.2025 15:14:22)
9 900 Kč9.12.2025 16:35:02
9 600 Kč9.12.2025 15:14:22 (limit 9.12.2025 15:14:22)
9 300 Kč9.12.2025 14:30:14
9 000 Kč9.12.2025 14:30:09 (limit 9.12.2025 14:29:00)
8 900 Kč9.12.2025 14:30:09
8 600 Kč9.12.2025 14:30:01 (limit 9.12.2025 14:29:00)
8 300 Kč9.12.2025 14:30:01
8 000 Kč9.12.2025 14:29:59 (limit 9.12.2025 14:29:00)
7 700 Kč9.12.2025 14:29:59
7 400 Kč9.12.2025 14:29:55 (limit 9.12.2025 14:29:00)
7 100 Kč9.12.2025 14:29:55
6 800 Kč9.12.2025 14:29:00 (limit 9.12.2025 14:29:00)
6 500 Kč9.12.2025 14:17:51
6 200 Kč4.12.2025 10:41:59