Autor: Vlasta Kahovcová

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 66,8 cm
Stav: Mírně podřený rám

Konec aukce: 09.12.2025 18:30

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (79)

18 500 Kč9.12.2025 18:09:44
18 000 Kč9.12.2025 18:09:39 (limit 9.12.2025 18:08:20)
17 500 Kč9.12.2025 18:09:38
17 000 Kč9.12.2025 18:09:34 (limit 9.12.2025 18:08:20)
16 500 Kč9.12.2025 18:09:34
16 000 Kč9.12.2025 18:08:20 (limit 9.12.2025 18:08:20)
15 500 Kč9.12.2025 18:06:50
15 000 Kč9.12.2025 17:44:46
13 500 Kč9.12.2025 17:27:28
13 000 Kč9.12.2025 17:14:37
12 500 Kč9.12.2025 16:35:08
12 000 Kč9.12.2025 16:35:06 (limit 9.12.2025 15:14:22)
11 700 Kč9.12.2025 16:35:06
11 200 Kč9.12.2025 16:35:04 (limit 9.12.2025 15:14:22)
10 700 Kč9.12.2025 16:35:04