Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 66,8 cm
Stav: Mírně podřený rám
Konec aukce: 09.12.2025 18:30
Dosažená cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (79)
| 18 500 Kč | 9.12.2025 18:09:44 |
| 18 000 Kč | 9.12.2025 18:09:39 (limit 9.12.2025 18:08:20) |
| 17 500 Kč | 9.12.2025 18:09:38 |
| 17 000 Kč | 9.12.2025 18:09:34 (limit 9.12.2025 18:08:20) |
| 16 500 Kč | 9.12.2025 18:09:34 |
| 16 000 Kč | 9.12.2025 18:08:20 (limit 9.12.2025 18:08:20) |
| 15 500 Kč | 9.12.2025 18:06:50 |
| 15 000 Kč | 9.12.2025 17:44:46 |
| 13 500 Kč | 9.12.2025 17:27:28 |
| 13 000 Kč | 9.12.2025 17:14:37 |
| 12 500 Kč | 9.12.2025 16:35:08 |
| 12 000 Kč | 9.12.2025 16:35:06 (limit 9.12.2025 15:14:22) |
| 11 700 Kč | 9.12.2025 16:35:06 |
| 11 200 Kč | 9.12.2025 16:35:04 (limit 9.12.2025 15:14:22) |
| 10 700 Kč | 9.12.2025 16:35:04 |