Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 66,8 cm
Stav: Mírně podřený rám
Konec aukce: 09.12.2025 18:30
Dosažená cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (79)
| 26 000 Kč | 9.12.2025 18:12:44 (limit 9.12.2025 18:10:45) |
| 25 500 Kč | 9.12.2025 18:12:44 |
| 25 000 Kč | 9.12.2025 18:11:46 (limit 9.12.2025 18:10:45) |
| 24 500 Kč | 9.12.2025 18:11:46 |
| 24 000 Kč | 9.12.2025 18:11:40 (limit 9.12.2025 18:10:45) |
| 23 500 Kč | 9.12.2025 18:11:40 |
| 23 000 Kč | 9.12.2025 18:11:36 (limit 9.12.2025 18:10:45) |
| 22 500 Kč | 9.12.2025 18:11:36 |
| 22 000 Kč | 9.12.2025 18:11:29 (limit 9.12.2025 18:10:45) |
| 21 500 Kč | 9.12.2025 18:11:29 |
| 21 000 Kč | 9.12.2025 18:10:46 (limit 9.12.2025 18:10:45) |
| 20 500 Kč | 9.12.2025 18:10:18 |
| 20 000 Kč | 9.12.2025 18:09:49 (limit 9.12.2025 18:08:20) |
| 19 500 Kč | 9.12.2025 18:09:49 |
| 19 000 Kč | 9.12.2025 18:09:44 (limit 9.12.2025 18:08:20) |