Autor: Vlasta Kahovcová

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 57,5 x 66,8 cm
Stav: Mírně podřený rám

Konec aukce: 09.12.2025 18:30

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (79)

26 000 Kč9.12.2025 18:12:44 (limit 9.12.2025 18:10:45)
25 500 Kč9.12.2025 18:12:44
25 000 Kč9.12.2025 18:11:46 (limit 9.12.2025 18:10:45)
24 500 Kč9.12.2025 18:11:46
24 000 Kč9.12.2025 18:11:40 (limit 9.12.2025 18:10:45)
23 500 Kč9.12.2025 18:11:40
23 000 Kč9.12.2025 18:11:36 (limit 9.12.2025 18:10:45)
22 500 Kč9.12.2025 18:11:36
22 000 Kč9.12.2025 18:11:29 (limit 9.12.2025 18:10:45)
21 500 Kč9.12.2025 18:11:29
21 000 Kč9.12.2025 18:10:46 (limit 9.12.2025 18:10:45)
20 500 Kč9.12.2025 18:10:18
20 000 Kč9.12.2025 18:09:49 (limit 9.12.2025 18:08:20)
19 500 Kč9.12.2025 18:09:49
19 000 Kč9.12.2025 18:09:44 (limit 9.12.2025 18:08:20)