5. Trenčínský hrad

Autor: Székely

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 75,5 cm, rámování: 67 x 87 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.09.2022 18:05

Dosažená cena: 14 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (46)

14 200 Kč5.9.2022 18:00:41 (limit 4.9.2022 23:05:52)
13 700 Kč5.9.2022 18:00:41
13 200 Kč5.9.2022 18:00:38 (limit 4.9.2022 23:05:52)
12 700 Kč5.9.2022 18:00:38
12 200 Kč5.9.2022 18:00:35 (limit 4.9.2022 23:05:52)
11 700 Kč5.9.2022 18:00:35
11 200 Kč5.9.2022 18:00:33 (limit 4.9.2022 23:05:52)
10 700 Kč5.9.2022 18:00:33
10 200 Kč5.9.2022 18:00:30 (limit 4.9.2022 23:05:52)
9 900 Kč5.9.2022 18:00:30
9 600 Kč5.9.2022 18:00:27 (limit 4.9.2022 23:05:52)
9 300 Kč5.9.2022 18:00:27
9 000 Kč5.9.2022 18:00:22 (limit 4.9.2022 23:05:52)
8 700 Kč5.9.2022 18:00:22
8 400 Kč5.9.2022 17:38:00 (limit 4.9.2022 23:05:52)