5. Trenčínský hrad

Autor: Székely

Technika: Olej na kartonu
Výška: 51 cm, šířka: 75,5 cm, rámování: 67 x 87 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.09.2022 18:05

Dosažená cena: 14 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (46)

4 300 Kč2.9.2022 10:56:25
4 100 Kč1.9.2022 17:17:03 (limit 1.9.2022 17:17:03)
3 900 Kč1.9.2022 16:50:26
3 700 Kč1.9.2022 15:23:27
3 500 Kč1.9.2022 14:46:19
3 300 Kč29.8.2022 19:18:32
3 100 Kč29.8.2022 19:17:51
2 900 Kč29.8.2022 18:06:07
2 700 Kč29.8.2022 17:04:25
2 500 Kč29.8.2022 17:04:21 (limit 27.8.2022 17:33:59)
2 400 Kč29.8.2022 17:04:21
2 200 Kč27.8.2022 17:33:59 (limit 27.8.2022 17:33:59)
2 000 Kč26.8.2022 12:08:01
1 800 Kč26.8.2022 12:07:56 (limit 6.8.2022 17:15:02)
1 800 Kč26.8.2022 12:07:56