14. Hradčany - velký formát

Autor: Petr Jaroš

Signováno vpravo dole, mírně restaurovaná malba.
Technika: Olej na plátně
Výška: 119,5 cm, šířka: 149,5 cm, rámování: 129 x 169 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:13

Dosažená cena: 12 700 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (24)

12 700 Kč8.12.2025 14:43:12
12 200 Kč8.12.2025 14:41:55 (limit 7.12.2025 11:52:04)
12 100 Kč8.12.2025 14:41:55
11 600 Kč8.12.2025 14:41:25 (limit 7.12.2025 11:52:04)
11 100 Kč8.12.2025 14:41:25
10 600 Kč8.12.2025 14:40:45 (limit 7.12.2025 11:52:04)
10 100 Kč8.12.2025 14:40:45
9 800 Kč8.12.2025 14:40:27 (limit 7.12.2025 11:52:04)
9 500 Kč8.12.2025 14:40:27
9 200 Kč8.12.2025 14:38:37 (limit 7.12.2025 11:52:04)
8 900 Kč8.12.2025 14:38:37
8 600 Kč8.12.2025 14:38:13 (limit 7.12.2025 11:52:04)
8 300 Kč8.12.2025 14:38:13
8 000 Kč8.12.2025 14:36:36 (limit 7.12.2025 11:52:04)
7 700 Kč8.12.2025 14:36:36