Signováno vpravo dole, mírně restaurovaná malba.
Technika: Olej na plátně
Výška: 119,5 cm, šířka: 149,5 cm, rámování: 129 x 169 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:13
Dosažená cena: 12 700 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (24)
| 12 700 Kč | 8.12.2025 14:43:12 |
| 12 200 Kč | 8.12.2025 14:41:55 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 12 100 Kč | 8.12.2025 14:41:55 |
| 11 600 Kč | 8.12.2025 14:41:25 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 11 100 Kč | 8.12.2025 14:41:25 |
| 10 600 Kč | 8.12.2025 14:40:45 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 10 100 Kč | 8.12.2025 14:40:45 |
| 9 800 Kč | 8.12.2025 14:40:27 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 9 500 Kč | 8.12.2025 14:40:27 |
| 9 200 Kč | 8.12.2025 14:38:37 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 8 900 Kč | 8.12.2025 14:38:37 |
| 8 600 Kč | 8.12.2025 14:38:13 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 8 300 Kč | 8.12.2025 14:38:13 |
| 8 000 Kč | 8.12.2025 14:36:36 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 7 700 Kč | 8.12.2025 14:36:36 |