Signováno vpravo dole, mírně restaurovaná malba.
Technika: Olej na plátně
Výška: 119,5 cm, šířka: 149,5 cm, rámování: 129 x 169 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:13
Dosažená cena: 12 700 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (24)
| 7 400 Kč | 8.12.2025 14:35:50 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 7 100 Kč | 8.12.2025 14:35:50 |
| 6 800 Kč | 8.12.2025 14:34:53 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 6 500 Kč | 8.12.2025 14:34:53 |
| 6 200 Kč | 7.12.2025 11:52:04 (limit 7.12.2025 11:52:04) |
| 5 900 Kč | 21.11.2025 18:43:38 |
| 5 600 Kč | 8.11.2025 16:08:52 |
| 5 300 Kč | 3.11.2025 15:42:31 |
| 5 000 Kč | 3.11.2025 14:19:31 |