14. Hradčany - velký formát

Autor: Petr Jaroš

Signováno vpravo dole, mírně restaurovaná malba.
Technika: Olej na plátně
Výška: 119,5 cm, šířka: 149,5 cm, rámování: 129 x 169 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:13

Dosažená cena: 12 700 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (24)

7 400 Kč8.12.2025 14:35:50 (limit 7.12.2025 11:52:04)
7 100 Kč8.12.2025 14:35:50
6 800 Kč8.12.2025 14:34:53 (limit 7.12.2025 11:52:04)
6 500 Kč8.12.2025 14:34:53
6 200 Kč7.12.2025 11:52:04 (limit 7.12.2025 11:52:04)
5 900 Kč21.11.2025 18:43:38
5 600 Kč8.11.2025 16:08:52
5 300 Kč3.11.2025 15:42:31
5 000 Kč3.11.2025 14:19:31