8. Svážení dřeva

Autor: Karel Hofman
(1906)

Technika: Olej na překližce
Výška: 58 cm, šířka: 76 cm, rámování: 70,5 x 89 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:37

Dosažená cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (95)

50 000 Kč5.12.2022 18:34:44 (limit 5.12.2022 16:40:51)
49 500 Kč5.12.2022 18:34:44
49 000 Kč5.12.2022 18:34:41 (limit 5.12.2022 16:40:51)
48 500 Kč5.12.2022 18:34:41
48 000 Kč5.12.2022 18:34:38 (limit 5.12.2022 16:40:51)
47 500 Kč5.12.2022 18:34:38
47 000 Kč5.12.2022 17:57:07 (limit 5.12.2022 16:40:51)
46 500 Kč5.12.2022 17:57:07
46 000 Kč5.12.2022 16:51:20 (limit 5.12.2022 16:40:51)
45 500 Kč5.12.2022 16:51:20
45 000 Kč5.12.2022 16:49:37 (limit 5.12.2022 16:40:51)
44 500 Kč5.12.2022 16:49:37
44 000 Kč5.12.2022 16:49:34 (limit 5.12.2022 16:40:51)
43 500 Kč5.12.2022 16:49:34
43 000 Kč5.12.2022 16:49:32 (limit 5.12.2022 16:40:51)