8. Svážení dřeva

Autor: Karel Hofman
(1906)

Technika: Olej na překližce
Výška: 58 cm, šířka: 76 cm, rámování: 70,5 x 89 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:37

Dosažená cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (95)

12 500 Kč27.11.2022 20:47:49
12 000 Kč27.11.2022 20:46:30 (limit 25.11.2022 07:28:56)
11 700 Kč27.11.2022 20:46:30
11 200 Kč27.11.2022 20:43:32 (limit 25.11.2022 07:28:56)
10 700 Kč27.11.2022 20:43:32
10 200 Kč27.11.2022 20:39:12 (limit 25.11.2022 07:28:56)
9 900 Kč27.11.2022 20:39:12
9 600 Kč27.11.2022 20:37:43 (limit 25.11.2022 07:28:56)
9 300 Kč27.11.2022 20:37:43
9 000 Kč27.11.2022 20:36:54 (limit 25.11.2022 07:28:56)
8 700 Kč27.11.2022 20:36:54
8 400 Kč25.11.2022 07:28:56 (limit 25.11.2022 07:28:56)
8 100 Kč25.11.2022 07:28:56 (limit 22.11.2022 16:07:56)
7 600 Kč22.11.2022 16:07:56 (limit 22.11.2022 16:07:56)
7 300 Kč22.11.2022 16:07:56 (limit 19.11.2022 22:26:16)