Technika: Olej na překližce
Výška: 58 cm, šířka: 76 cm, rámování: 70,5 x 89 cm
Konec aukce: 05.12.2022 19:37
Dosažená cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (95)