8. Svážení dřeva

Autor: Karel Hofman
(1906)

Technika: Olej na překližce
Výška: 58 cm, šířka: 76 cm, rámování: 70,5 x 89 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:37

Dosažená cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (95)

35 000 Kč5.12.2022 16:45:18 (limit 5.12.2022 16:40:51)
34 500 Kč5.12.2022 16:45:18
34 000 Kč5.12.2022 16:45:16 (limit 5.12.2022 16:40:51)
33 500 Kč5.12.2022 16:45:16
33 000 Kč5.12.2022 16:45:13 (limit 5.12.2022 16:40:51)
32 500 Kč5.12.2022 16:45:13
32 000 Kč5.12.2022 16:45:10 (limit 5.12.2022 16:40:51)
31 500 Kč5.12.2022 16:45:10
31 000 Kč5.12.2022 16:43:07 (limit 5.12.2022 16:40:51)
30 500 Kč5.12.2022 16:43:07
30 000 Kč5.12.2022 16:42:09 (limit 5.12.2022 16:40:51)
29 500 Kč5.12.2022 16:42:09
29 000 Kč5.12.2022 16:40:51 (limit 5.12.2022 16:40:51)
28 500 Kč5.12.2022 16:39:12
28 000 Kč5.12.2022 16:34:59