Technika: Barevná litografie
Rámování: 88 x 65,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.09.2024 20:48
Dosažená cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (26)