Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:40
Dosažená cena: 88 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (139)
| 88 000 Kč | 9.12.2025 19:35:12 |
| 87 000 Kč | 9.12.2025 19:32:40 |
| 86 000 Kč | 9.12.2025 19:31:16 |
| 85 000 Kč | 9.12.2025 19:29:39 |
| 84 000 Kč | 9.12.2025 19:28:26 |
| 83 000 Kč | 9.12.2025 19:26:13 |
| 82 000 Kč | 9.12.2025 19:24:47 |
| 81 000 Kč | 9.12.2025 19:22:00 |
| 80 000 Kč | 9.12.2025 19:20:46 |
| 79 000 Kč | 9.12.2025 19:17:10 |
| 78 000 Kč | 9.12.2025 19:16:50 |
| 77 000 Kč | 9.12.2025 19:15:12 |
| 76 000 Kč | 9.12.2025 19:04:31 |
| 75 000 Kč | 9.12.2025 18:58:24 (limit 9.12.2025 18:54:17) |
| 75 000 Kč | 9.12.2025 18:58:24 |