86. Wednesday

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:40

Dosažená cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (139)

88 000 Kč9.12.2025 19:35:12
87 000 Kč9.12.2025 19:32:40
86 000 Kč9.12.2025 19:31:16
85 000 Kč9.12.2025 19:29:39
84 000 Kč9.12.2025 19:28:26
83 000 Kč9.12.2025 19:26:13
82 000 Kč9.12.2025 19:24:47
81 000 Kč9.12.2025 19:22:00
80 000 Kč9.12.2025 19:20:46
79 000 Kč9.12.2025 19:17:10
78 000 Kč9.12.2025 19:16:50
77 000 Kč9.12.2025 19:15:12
76 000 Kč9.12.2025 19:04:31
75 000 Kč9.12.2025 18:58:24 (limit 9.12.2025 18:54:17)
75 000 Kč9.12.2025 18:58:24