86. Wednesday

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:40

Dosažená cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (139)

10 600 Kč13.11.2025 17:59:09 (limit 10.11.2025 01:13:32)
10 100 Kč13.11.2025 17:59:09
9 800 Kč13.11.2025 17:59:07 (limit 10.11.2025 01:13:32)
9 500 Kč13.11.2025 17:59:07
9 200 Kč13.11.2025 17:59:05 (limit 10.11.2025 01:13:32)
8 900 Kč13.11.2025 17:59:05
8 600 Kč13.11.2025 17:59:03 (limit 10.11.2025 01:13:32)
8 300 Kč13.11.2025 17:59:03
8 000 Kč13.11.2025 17:59:01 (limit 10.11.2025 01:13:32)
7 700 Kč13.11.2025 17:59:01
7 400 Kč13.11.2025 17:58:59 (limit 10.11.2025 01:13:32)
7 100 Kč13.11.2025 17:58:59
6 800 Kč13.11.2025 17:58:57 (limit 10.11.2025 01:13:32)
6 500 Kč13.11.2025 17:58:57
6 200 Kč13.11.2025 17:58:54 (limit 10.11.2025 01:13:32)