Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:40
Dosažená cena: 88 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (139)
| 25 200 Kč | 18.11.2025 11:21:53 (limit 18.11.2025 11:06:04) |
| 24 700 Kč | 18.11.2025 11:21:53 |
| 24 200 Kč | 18.11.2025 11:21:51 (limit 18.11.2025 11:06:04) |
| 23 700 Kč | 18.11.2025 11:21:51 |
| 23 200 Kč | 18.11.2025 11:21:49 (limit 18.11.2025 11:06:04) |
| 22 700 Kč | 18.11.2025 11:21:49 |
| 22 200 Kč | 18.11.2025 11:21:47 (limit 18.11.2025 11:06:04) |
| 21 700 Kč | 18.11.2025 11:21:47 |
| 21 200 Kč | 18.11.2025 11:21:44 (limit 18.11.2025 11:06:04) |
| 20 700 Kč | 18.11.2025 11:21:44 |
| 20 200 Kč | 18.11.2025 11:21:43 (limit 18.11.2025 11:06:04) |
| 19 700 Kč | 18.11.2025 11:21:43 |
| 19 200 Kč | 18.11.2025 11:21:40 (limit 18.11.2025 11:06:04) |
| 18 700 Kč | 18.11.2025 11:21:40 |
| 18 200 Kč | 18.11.2025 11:21:38 (limit 18.11.2025 11:06:04) |