86. Wednesday

Autor: Josef Rataj

Signováno vlevo dole, nerámováno, originální autorský certifikát, kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno.
Výška: 120 cm, šířka: 100 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:40

Dosažená cena: 88 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (139)

32 500 Kč29.11.2025 16:58:32
32 000 Kč21.11.2025 11:29:41
31 500 Kč20.11.2025 20:14:46
31 000 Kč19.11.2025 16:15:05
30 500 Kč18.11.2025 11:22:05
30 000 Kč18.11.2025 11:22:03 (limit 18.11.2025 11:06:04)
29 700 Kč18.11.2025 11:22:03
29 200 Kč18.11.2025 11:22:02 (limit 18.11.2025 11:06:04)
28 700 Kč18.11.2025 11:22:02
28 200 Kč18.11.2025 11:21:59 (limit 18.11.2025 11:06:04)
27 700 Kč18.11.2025 11:21:59
27 200 Kč18.11.2025 11:21:57 (limit 18.11.2025 11:06:04)
26 700 Kč18.11.2025 11:21:57
26 200 Kč18.11.2025 11:21:55 (limit 18.11.2025 11:06:04)
25 700 Kč18.11.2025 11:21:55